top of page
„Microsoft“ pedagogų tinklas

 

Švietimas gali pakeisti pasaulį. „Microsoft“ neabejoja, kad švietimas yra pati svarbiausia investicija į žmonių, bendruomenių, tautų ir pasaulio ateitį – tai esminė nuoseklios socialinės ir ekonominės sėkmės sąlyga. Švietimas – taip pat žmogaus teisių pagrindas. Tačiau realiame gyvenime ši sritis visame pasaulyje patiria išteklių, laiko ir palaikymo krizių.

 

„Microsoft“ tiki, kad tinkamai naudojamos technologijos yra įrankis, galintis padėti pagerinti mokymą ir mokymąsi. Tačiau technologijos – tik viena didesnio sprendimo dalis. Taip pat labai svarbus mokyklų vadovų ir pedagogų profesinis tobulinimasis, mokymo ir mokymosi naujovės, kurias viso pasaulio pedagogai taiko savo darbe kiekvieną dieną.

 

„Microsoft“ švietimo partnerystės programa padeda ugdytojams ir mokyklų vadovams palaikyti ryšį, bendradarbiauti, kurti ir dalytis informacija, kad mokiniai realizuotų savo galimybes. „Microsoft“ taip pat mano, kad būtina įvertinti savo klases atnaujinančius pedagogus, todėl siekia pastebėti, įvertinti ir apdovanoti ugdytojus, kurie dirbdami įvairiai išnaudoja technologijas. „Microsoft“ švietimo partnerystės programa – tai 10 metų trukmės, 500 JAV dolerių vertės pasaulinė iniciatyva, kurios tikslas – pagerinti mokymą ir mokymąsi. Nuo 2003 m. „Microsoft“ stengėsi užmegzti partnerystės ryšius su švietimo sektoriumi ir vien per pirmuosius 9 metus padėjo beveik 11 milijonų pedagogų, pasiekė daugiau nei 190 milijonų mokinių 119 šalių.

 

„Microsoft“ pedagogų tinklas – tai „Microsoft“ švietimo partnerystės programos internetinis įrankis.

 

Kokie „Microsoft“ pedagogų tinklo pranašumai?

 

„Microsoft“ teikia profesinio tobulinimosi galimybes vyriausybių strategijos formuotojams, mokyklų vadovams ir pedagogams visame pasaulyje, skatindama naują požiūrį į mokymą ir mokymąsi, kad naudojamos technologijos padėtų mokiniams įgyti XXI amžiaus įgūdžių. Palaikydami naujausius mokymo modelių tyrimus tokiomis programomis, kaip Inovatyvaus mokymo ir mokymosi tyrimas ir XXI amžiaus įgūdžių vertinimas ir mokymas, mes sujungiame šiuolaikinį mąstymą su klasėse vykstančiu darbu.

 

Pedagogai

 

Gaukite mokymosi galimybių ir išteklių, kuriuose naudojamos technologijos, siekiant pagerinti mokinių įsitraukimą ir mokymosi rezultatus. Taip pat prisijunkite prie įdomios specialistų bendruomenės. „Microsoft“ teikia įsitraukimo galimybių, kurių tikslas – paskatinti panašius į jus ugdytojus efektyviai panaudojant technologijas plėtoti mokiniams XXI amžiuje reikalingus įgūdžius. Prisijunkite prie daugiau nei pusantro milijono pedagogų, dirbančių su daugiau nei 190 milijonų mokinių daugiau nei 190 šalių, kurie dalyvauja šiose programose ir formuoja švietimo ateitį.

 

TAPKITE ŠVIETIMO NAUJOVIŲ LYDERIU: prisijunkite prie ambicingų pedagogų bendruomenės!

 

„Microsoft“ mokytojai novatoriai ekspertai (MMN ekspertai) – tai pasaulinė pedagogų, su užsidegimu naudojančių technologijas mokinių rezultatams gerinti, bendruomenė. Kiekvienais metais „Microsoft“ atrenka ambicingus pedagogus į šią išskirtinę pasaulinę bendruomenę, kurios nariai tiesia kelią savo kolegoms, kad jie dalytųsi idėjomis, išbandytų naujus mokymo būdus ir mokytųsi vieni iš kitų.

 

MMN eksperto vaidmuo bendruomenėje:

 • plėsti ugdytojų kompetenciją naudoti technologijas mokymui ir mokymuisi, siekiant pagerinti mokinių mokymąsi;

 • patarti „Microsoft“ ir švietimo institucijoms, kaip integruoti technologijas pedagogiškai priimtinais būdais;

 • skleisti informaciją konferencijose, renginiuose ir mokymuose apie tai, kaip „Microsoft“ technologijos gali pagerinti mokymosi procesą.

 

MMN ekspertai gali tikėtis gauti:

 • nemokamų „Microsoft“ produktų ir priemonių;

 • išskirtines profesinio tobulinimosi galimybes; 

 • galimybę parodyti savo, kaip savo žinių eksperto, sugebėjimus ir kurti karjerą, dalyvaujant atvejų studijose, diskusijose ir kuriant turinį;

 • teisę gauti nemokamą kelionę į pasaulinį „Microsoft“ švietimo forumą Redmonde, Vašingtono valstijoje 2015 m. pavasarį;

 • galimybę būti pakviestam tapti MMN tarybos nariu (išsamios informacijos apie atrankos kriterijus žr. „Kaip pateikti paraišką“).

 

Pradėkite atlikdami šiuos paprastus veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „Microsoft“ pedagogų tinklo.

 2. Peržiūrėkite programos įsipareigojimus.

 

>>> Sužinokite daugiau apie paraiškos pateikimą.

 

 

MOKYMO IR MOKYMOSI BŪDŲ KEITIMAS JŪSŲ BENDRUOMENĖJE: tapkite „Microsoft“ mokytoju novatoriumi instruktoriumi!

 

Ar jums patinka prisidėti prie savo bendruomenės ugdytojų mokymo? Kai kurie pedagogai, kad galėtų naudotis „Microsoft“ profesinio tobulinimosi ištekliais, siekia ne tik MMN eksperto vardo, bet nusprendžia tapti ir „Microsoft“ mokytojais novatoriais instruktoriais (MMN instruktoriais).

 

Prisijunkite prie pedagogų ekspertų, mokytojų instruktorių iš NVO, komercinių paslaugų teikėjų, vietinės ir regioninės valdžios institucijų ir tapkite MMN instruktoriumi:

 • gaukite svarbiausias tyrimų, vertinusių mokymo praktikos įtaką mokinių mokymosi rezultatams, įžvalgas;

 • naudokite mokymo medžiagą, kurią sukūrė profesionalūs instruktoriai ir pedagogai, ir pritaikykite ją savo mokymams;

 • palaikykite ryšį su kitais MMN instruktoriais visame pasaulyje.

 

Privilegijos

 • Sužinokite naujausių tyrimų rezultatus apie efektyvius profesinio tobulinimosi modelius ir jų taikymą mokytojų instruktorių veikloje.

 • Gaukite daugiau nei 150 val. pedagogika pagrįstų profesinio tobulinimosi mokymų, įskaitant: „Skaitmeninis raštingumas“, „Mokymas panaudojant technologijas“ ir „XXI a. mokymosi modelis“.

 • Sužinokite, kaip galite pasinaudoti „Microsoft“ profesinio tobulinimosi ištekliais, įskaitant poreikių vertinimo, mokymo medžiagos pritaikymo ir įvertinimo įrankius.

 • Gaukite mėnesinį naujienlaiškį ir kvietimus į internetinius seminarus.

 • Gaukite MMN instruktoriaus arba MMN instruktoriaus profesionalo ženklelį.

 • Teisė naudoti MMN instruktoriaus arba MMN instruktoriaus profesionalo el. parašą.

 • Dalyvaukite nuolatinėse diskusijose ir gaukite savo darbo pripažinimą.

 

Pradėkite atlikdami šiuos paprastus veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „Microsoft“ pedagogų tinklo.

 2. Peržiūrėkite programos įsipareigojimus.

 

>>> Sužinokite daugiau apie tai, kaip pateikti paraišką.

 

Mokyklų vadovai

 

Naudodami technologijas skatinkite pokyčius ir didinkite mokymo programų, pedagogikos bei mokslo tyrimų reikšmę bei įtaką. Tai padės mokytojams mokyti, o mokiniams – mokytis.

 

„Microsoft“ novatoriškų mokyklų programa

 

„Microsoft“ novatoriškų mokyklų programa padeda regioninės valdžios atstovams ir mokyklų vadovams priimti naujoves ir efektyviai diegti technologijas, gerinančias mokymą ir mokymąsi. Prisijungę prie šios programos, mokyklų vadovai gali susipažinti su galimybėmis, bendradarbiauti su kitais vadovais ir kurti savo mokyklos bendruomenės ateities viziją.

 

 

Kodėl verta dalyvauti:

 

NEMOKAMI ištekliai mokyklų vadovams

 

Šimtai nemokamų atsisiunčiamų priemonių mokykloms ir profesinio tobulinimosi medžiaga mokyklų vadovams.

 

Vadovas mokykloms ir savivaldybėms, padedantis numatyti, planuoti, įgyvendinti, vertinti ir išplėsti mokymąsi mokyklose.

 

Gaukite įžvalgų ir tiesioginių patarimų apie naujausią praktiką iš mokyklų, kurios jau keičia savo ugdymo pobūdį, ir konsultantų, kurie joms padėjo.

 

Ši sistema padeda suskaidyti naujovių diegimo procesą į keturias svarbiausias sritis bet kurioje mokykloje ir padeda išnagrinėti kiekvieną sritį ir nustatyti jos naudą jūsų mokyklai.

 

Dalyvaukite interneto seminaruose, kuriuos rengia pasaulio švietimo žinių ekspertai. Juose nagrinėjamos tokios temos, kaip modernios mokyklos modelis, 1:1 mokymasis, švietimo technologijų ateitis ir kt.

 

Sistema, padedanti sukurti modelį, kuris būtų gyvas, lengvai pritaikomas ir atitiktų jaunuolių gyvenimą už klasės ribų bei jų būsimas įsidarbinimo galimybes.

 

Internetinė apklausa, vertinanti jūsų mokyklos mokymo praktikos naujoves. Pateikiama rezultatų ataskaita.

 

Sistemos struktūra, padedanti vykdyti novatoriškos mokyklos reformą.

 

Internete pateikta profesinio tobulinimosi mokymo medžiaga padeda mokytojams geriau suprasti, kaip integruojamos IKT.

 

Nemokamas vienos valandos seminaras, apžvelgiantis įrankius, kurie padeda įtraukti mokinius.

 

Bendradarbiaukite su švietimo lyderiais visame pasaulyje!

 

bottom of page